Tradition INNOWACJE HARMONIA

CZŁOWIEK ZAWSZE CHCIAŁ ŻYĆ NAD WODĄ

Zauważyliście, jak często identyfikujemy się nie tylko miejscem zamieszkania, ale także nazwą rzeki, morza, jeziora, w pobliżu których mieszkamy. „Jesteśmy z Dona”, „jesteśmy z Wołgi”, „jesteśmy z Bajkału” ... Wielkie drogi wodne są źródłem życia, są to żywe pomniki przyrody, z których jesteśmy słusznie dumni.

Ile różnych statków jest w portach i pirsach w europejskich miastach? Tysiące! Dziesiątki tysięcy! Naprawdę inaczej. Od małych łodzi motorowych i motorówek po piękne jachty. Dlaczego tak nie jest u nas? Ponieważ wcześniej w Rosji nie produkowano łodzi, które spełniałyby najlepsze światowe standardy, zaspokajały wymagające gusta i były przystępne cenowo.

A POTEM STWORZYLIŚMY „ALUMA”!

„Aluma” to cała linia statków. Od małych łodzi do wędkowania i spacerów po wodzie po duże łodzie z kabiną, w której można mieszkać i relaksować się i gdzie wygodnie zakwateruje się duża ilość kolegów. Niezależnie od klasy łączy je jedno – zaawansowana technologia, nowoczesne materiały, wykwintny design, idealna jakość.

WSZYSTKIE NASZE ŁODZIE SĄ WYKONANE ZE SPECJALNEGO MORSKIEGO ALUMINIUM O WYSOKIEJ WYTRZYMAŁOŚCI

Zostały zaprojektowane przez najlepszych inżynierów dynamiki płynów przy użyciu specjalnej technologii „no flooding”. Już pierwsze próbki wykazały, że łodzie Aluma są znacznie lepsze w swoich właściwościach od podobnych statków krajowych i w żaden sposób nie ustępują najlepszym światowym producentom. Nasze produkty mają niezaprzeczalne zalety. Ceny łodzi „Aluma” są znacznie niższe niż w przypadku importowanych odpowiedników.

Skontaktuj się z nami
Close
Send a request
Przesylajac zadanie, zgadzasz sie na przetwarzanie swoich danych osobowych i akceptujesz warunki umowy uzytkownika.
Potrzebujesz konsultacji? Odpowiedz w ciagu 40 sekund!